Xiaomi serwis Starogard Gdański

Xiaomi serwis Starogard Gdański

Szybka i bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Xiaomi Starogard Gdański serwis

Co to jest Naprawa na odległość?

Naprawa na odległość, to usługa, która pozwala na naprawe przez nasz Xiaomi Serwis urządzeń na całym świecie, więc nie ma znaczenia czy jesteś w Warszawie, czy w innym Polskim mieście, czy z innego kraju. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. 

Jak korzystać z usługi Naprawa na odległość?

To bardzo proste, zadzwoń do naszego Xiaomi infolinia Serwis pod numer 22 506 50 12 lub wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony, a nasz zespół pomocy technicznej skontaktuje się z Tobą. 

Co dalej?

Podczas rozmowy z Działem Obsługi Klienta ustalisz, w jaki sposób wysłać urządzenie do naszego serwisu Xiaomi. 

Jak należy zapakować urządzenie do wysyłki?

Zabezpiecz urządzenie folią bąbelkową, włóż do kartonu, dołącz do paczki kartkę z Twoimi danymi (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres do wysyłki) oraz opisem problemu. Po rozmowie z pracownikiem DOK-u otrzymasz na maila etykietę wysyłkową. Wydrukuj go i naklej na opakowanie. W dniu uzgodnionym z pracownikiem DOK, kurier przyjedzie do Ciebie po odbiór paczki. 

Co dalej? 

Po diagnozie otrzymasz wycenę naprawy, jeśli zdecydujesz się na naprawę urządzenia, będziesz musiał poczekać od 30 minut na naprawę, następnie wyślemy sprawdzone, sprawne urządzenie na wskazany przez Ciebie adres, płatność przy odbiorze lub przelewem.

Jak na tak krótki okres istnienia, Xiaomi wprowadziło na rynek szeroką gamę tabletów, laptopów, telewizorów i smartfonów. Firma ugruntowała swoją pozycję dzięki znanym produktom, takim jak Xiaomi MI, Xiaomi Redmi 2/3/3 pro/3s, Xiaomi Redmi Note/Note 2/Note Pro. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, ale jak wszystkie urządzenia cyfrowe, z czasem wymagają naprawy.

Jeśli masz problem z urządzeniem, skontaktuj się z nami. Nasz Xiaomi Serwis Starogard Gdański przeprowadzi naprawę Twojego urządzenia w najkrótszym czasie. Aby usunąć awarię świadczymy usługi następującego typu:

 • Wymiana szybki Xiaomi
 • Wymiana wyświetlacza Xiaomi
 • Naprawa układu zasilania Xiaomi
 • Wymiana taśmy Xiaomi
 • Wymiana głównej kamery Xiaomi
 • Wymiana przedniej kamery Xiaomi
 • Naprawa po zalaniu Xiaomi
 • Wymiana układu sieci
 • Wymiana układu Bluetooth w telefonie Xiaomi
 • Wymiana układu Wi-fi w telefonie Xiaomi
 • Oprogramowanie telefonu Xiaomi

I to nie jest cała lista. Używamy tylko oryginalnych części zamiennych o wysokiej jakości. Nasi technicy na wysokim poziomie naprawią Twój smartfon, tablet, laptop, TV Xiaomi. Dotyczy to również przyklejania szyb ochronnych.

Na tym się nie kończy. Nasz Serwis Xiaomi Starogard Gdański zidentyfikował szereg wad w niektórych modelach produktów Xiaomi. Dotyczy to zarówno oprogramowania, jak i sprzętu. Jeśli zauważysz nieprawidłowe działanie swojego telefonu Xiaomi lub innego gadżetu, powinieneś zadzwonić do nas pod numer 22 506 50 12 lub wypełnić formularz kontaktowy. Jeśli się z nami skontaktujesz, naprawimy twoje urządzenie i doradzimy, jak uniknąć ewentualnych problemów w przyszłości. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

Tak więc, jeśli jesteś w Starogard Gdański lub gdziekolwiek na świecie i szukasz Serwis naprawa Xiaomi, zadzwoń do naszego Xiaomi infolinia Serwis pod numer 22 506 50 12 lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz Dział Obsługi klienta skontaktuje się z Tobą.

Zadzwoń do nas

Szybka i bezpłatna konsultacja telefoniczna

(22) 506 50 12​