Szybka i bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Serwis roborock xiaomi

Profesjonalny serwis Roborock robotów odkurzających 

Roboty odkurzające to specyficzne urządzenia, których naprawą zajmuje się bardzo niewielka liczba punktów serwisowych.

Serwis robotów sprzątających Xiaomi Warszawa posiada ogromną liczbę udanych przypadków naprawy robotów odkurzaczy. Nasi technicy oferują wymianę baterii, naprawę lidarów, naprawę turbin, naprawę oprogramowania, w tym adaptację językową.

Częste usterki robotów odkurzaczy

Nieprawidłowe działanie dalmierza laserowego (lidaru)

robot stoi na miejscu, generuje błąd #1, #21 – lidar nie obraca się

Awaria turbiny

Podczas pracy odkurzacza słychać nietypowy dźwięk. Może pojawić się nieprzyjemny zapach palącego się plastiku. Czasami urządzenie emituje błąd #18. Sprzątanie staje się słabe.

roborock-serwis-xiaomi

Odkurzacz nie ładuje się

robot okresowo wysuwa się ze stacji dokującej podczas ładowania, bateria nie jest naładowana, występuje błąd #12, #13, #14

Problem z czujnikiem

W zależności od tego, które czujniki są niesprawne, Roborock może być zdezorientowany lub może w ogóle nie uruchomić się. W przypadku takich napraw wymagana jest bardziej szczegółowa diagnostyka. Możliwe błędy #4, #15, #16

Wciąganie wilgoci

ta usterka wymaga natychmiastowej profesjonalnej pomocy, ponieważ ciecz może dość szybko i nieodwracalnie uszkodzić elektroniczne komponenty robota. Nigdy nie próbuj ładować ani włączać urządzenia po zalaniu.

Nie jest to bynajmniej kompletna lista awarii nowoczesnych robotów odkurzających, które występują podczas pracy i mogą być naprawione w naszym Xiaomi Serwis Roborock Warszawa. Aby zapoznać się z procesem naprawy, a także dowiedzieć się wielu innych ciekawostek na temat robotów odkurzających można zadzwonić pod numer 22 506 50 12 lub wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie, a Dział Obsługi Klienta się z Tobą skontaktuje. 

Zadzwoń do nas

Szybka i bezpłatna konsultacja telefoniczna

(22) 506 50 12​