Serwis telefonów xiaomi


Dowiedz się więcej

źródło: Xiaomi Corporation

Szybka i bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Serwis telefonów xiaomi

Szukasz wysokiej jakości usługi naprawa telefonów xiaomi w Warszawie?

Znamy frustrację związaną z rozstaniem się z producentem telefonu komórkowego z uczuciem ściskania w żołądku. Jeśli Twój telefon komórkowy nie jest już objęty gwarancją, i nie możesz się zwrócić do autoryzowany serwis xiaomi, opłaty mogą być niebotyczne. Skrajnym przykładem jest naprawa telefonu w Xiaomi serwis gwarancyjny. Naprawa telefonów Xiaomi w takich serwisach jest bardzo droga, a jeszcze gorsze jest to, że może to trwać od sześciu do ośmiu tygodni, zanim otrzymasz swój telefon z powrotem.

Tutaj w Xiaomi Serwis, oferujemy alternatywę dla długich i drogich napraw producenta. Nasze ceny są rozsądne, a czas naprawy dla wielu typowych napraw telefonów komórkowych wynosi od 30 minut. Nasi doświadczeni i przeszkoleni technicy są w stanie naprawić każdy telefon lub komputer. Nasz zespół jest zaznajomiony z naprawami takich telefonów komórkowych jak: 

redmi note 5 wymiana ekranu

xiaomi mi 8 wymiana wyświetlacza

wymiana wyświetlacza xiaomi mi 9t

wymiana ekranu xiaomi mi 9

wymiana ekranu xiaomi mi 9t

Nasz zespół diagnostów ma doświadczenie, aby dowiedzieć się dokładnie, dlaczego telefon nie działa tak, jak powinien. Każdy telefon, który trafia do naszej najnowocześniejszej placówki, przechodzi dziesięciopunktową diagnostykę. 

Mamy dedykowanego specjalistę od napraw uszkodzeń wodnych, który został przeszkolony do naprawa telefonu po zalaniu, które mają niewielkie lub umiarkowane uszkodzenia wodne. Jeśli telefon komórkowy wymaga dodatkowych części, nasze relacje z producentami telefonów komórkowych i dostawcami części pozwalają nam oferować części najwyższej jakości w rozsądnych cenach.

serwis-xioami-naprawa

Zadzwoń do nas

Szybka i bezpłatna konsultacja telefoniczna

(22) 506 50 12​