Wymiana wyświetlacza xiaomi Warszawa

Profesjonalna Wymiana wyświetlacza xiaomi w Warszawie

Szybka i bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Wymiana wyświetlacza xiaomi Warszawa

 

Najbardziej kruchy w telefonach Xiaomi pozostaje moduł dotykowy z wyświetlaczem – to właśnie tę część nasi rzemieślnicy wymieniają najczęściej. Z powodu niezbyt ostrożnego obchodzenia się z ekranami są one uszkodzone, rozszczepione, popękane. Naprawa wymiana ekranu xiaomi.

 

Korzystanie z telefonu z rysami na ekranie dotykowym jest możliwe przez jakiś czas, ale stwarza to pewne trudności i dyskomfort dla właściciela. Dlatego zaleca się wymianę uszkodzonej części. Zespół Xiaomi Serwis może to zrobić tak precyzyjnie i szybko, jak to możliwe. Wymiana ekranu Xiaomi zajmie naszym specjalistom około 60 minut w zależności od modelu, na przykład na stanie w tej chwili posiadamy wyświetlacz xiaomi mi 9, wyświetlacz xiaomi mi 9t, xiaomi mi 9 wyświetlacz oraz xiaomi redmi note 7 wymiana wyświetlacza i dużo więcej. Szybkość naprawy będzie zależała od stopnia uszkodzenia gadżetu.

 

Dokładny koszt zależy od modelu smartfona, pilności naprawy, a także użytych części zamiennych. Na życzenie klienta możemy dostarczyć zarówno oryginalny moduł, jak i bardziej przystępną cenowo kopię. Niestety, jakość ekranów dotykowych oferowanych na  rynku gadżetów Xiaomi nie zawsze jest zadowalająca. Dlatego zalecamy, aby nie oszczędzać pieniędzy i używać oryginalnych części zamiennych.  

Zadzwoń do nas

Szybka i bezpłatna konsultacja telefoniczna

(22) 506 50 12​