Wymiana wyświetlacza Xiaomi

Wymiana wyświetlacza Xiaomi – najpopularniejszy obszar napraw smartfonów na całym świecie, ponieważ wyświetlacz jest najbardziej kruchym i wrażliwym elementem w całym urządzeniu ze względu na bliskość baterii i powierzchni smartfona. Aby przeprowadzić wymiana wyświetlacza Xiaomi na dowolnym smartfonie marki w Warszawie jest gotowy do naszego centrum serwisowego, wystarczy do nas zadzwonić lub przyjść do biura.

Kiedy należy wymienić wyświetlacz?

Wymiana szybki Xiaomi należy przeprowadzać w następujących przypadkach:

Gdy pojawia się duża liczba uszkodzonych pikseli;

Zażółcenie krawędzi wyświetlacza jest oznaką niewłaściwej instalacji i słabej izolacji od akumulatora;

Nie działa czujnik wyświetlacza;

Problemy z dotykiem;

Xiomi przez lata instalował w swoich smartfonach zarówno monolityczne, jak i prefabrykowane wyświetlacze. Monolityczny to nowoczesny typ wyświetlacza, w którym część dotykowa i sam wyświetlacz są połączone w jedną całość, więc jeśli rozbierzemy czujnik, musimy wymienić również wyświetlacz, ponieważ często trudno jest usunąć czujnik i zainstalować w jego miejsce nowy ze względu na jego małe rozmiary. Zmontowanie wyświetlacze jest o wiele łatwiejsze, ponieważ część z czujnikami może pozostać niewymieniona przy jednoczesnej wymianie wyświetlacza. To właśnie od tej cechy zależy również początkowa cena zamiennika.

Dlaczego warto się z nami skontaktować?

Technicy naszego Xiaomi Serwis Warszawa przeprowadzą usługę wymiana ekranu Xiomi mniej niż w 4 godziny, jeśli umówisz się na wizytę przez telefon. Po zakończeniu prac udzielany jest przegląd i gwarancja, której okres jest indywidualny, zależny od każdego przypadku.

Podziel się
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Powiązane artykuły